بهترین کیفیت دوربین های گوشی موبایل متناسب با بودجه و قیمت

بهترین کیفیت دوربین های گوشی موبایل متناسب با بودجه و قیمت
در این مقاله کاربردی، بهترین کیفیت دوربین گوشی موبایل ها را در سه رده ارزان، میان رده و گران قیمت مورد بررسی قرار میدهیم و بهترین گزینه های خرید را پیشنهاد می دهیم.

چالش پیدا کردن بهترین کیفیت دوربین های گوشی موبایل متناسب با بودجه و قیمت

پیدا کردن بهترین کیفیت دوربین گوشی موبایل، با توجه به تخصصی بودن مشخصات و پیکربندی دوربین ها همیشه مسئله ای چالش برانگیز بوده است. عکاسی و فیلمبرداری یکی از معیارهای مهم افراد برای خرید گوشی موبایل می باشد. خیلی از افراد علاقه خاصی به عکاسی و فیلمبرداری دارند و در هنگام خرید گوشی تلفن همراه به شدت، بر کیفیت و قدرت بالای دوربین آن حساس هستند. در این قسمت بنابر اناوع بودجه و قیمت ها، بهترین کیفیت دوربین گوشی موبایل را به شما پیشنهاد می دهیم تا به هنگام خرید، با دیدی بازتر انتخاب کنید. 

چالش پیدا کردن بهترین کیفیت دوربین های گوشی موبایل متناسب با بودجه و قیمت

در حال حاضر بسیاری از مشاغل اینترنتی وجود یک دوربین با کیفیت را طلب می کنند. با توجه به فراگیر شدن شبکه های اجتماعی خیلی از افراد با انتشار تصاویر و نمونه کارها به تبلیغ مشاغل خود می پردازند. بسیاری دیگر نیز با توجه به علایق خود مانند طبیعت گردی به صورت مداوم در حال عکس گرفتن از طبیعت زیبا هستند. دلایل زیادی وجود دارد که فرد را به خرید یک گوشی دارای دوربین با کیفیت ملزم می کند، که ذکر آنها در این مقاله نمی گنجد. در این مقاله کاربردی قصد داریم شما را در پیدا کردن بهترین کیفیت دوربین گوشی موبایل در بازه قیمت های مختلف یاری نماییم.

بهترین کیفیت دوربین گوشی  موبایل در رده اقتصادی و ارزان

خیلی از افراد به دلیل مشکلات اقتصادی قادر به خرید گوشی های گرانقیمت نمی باشند. ولی اگر بدانیم در رده ارزان قیمت چه گوشی موبایل هایی بهترین کیفیت دوربین را دارند، می توانیم یک گزینه مناسب را جهت خرید انتخاب نماییم. در اولین بازه قیمتی در رنج اقتصادی تا محدوده 5 میلیون تومان  Samsung galaxy a23 پیشنهاد می گردد. این گوشی با دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی و قدرت فیلمبرداری 4k سی فریم بر ثانیه یکی از بهترین ها در این محدوده قیمتی است. گوشی galaxy a23 دارای سیستم ois یا همان لرزش گیر اپتیکال می باشد. به این صورت که در زمان فیلمبرداری اگر دست شخص بلرزد این دوربین به طور خودکار لرزش را مهار می کند.

در بازه قیمتی بعدی تا 6.5 میلیون تومان بدون شک گوشی Samsung galaxy a32 بهترین پیشنهاد می باشد. بر خلاف قدیمی بودن این گوشی اما با توجه به دوربین 64 مگاپیکسلی و قدرت فیلمبرداری 4k سی فریم بر ثانیه انتخاب ارزنده ای محسوب می شود. به دلیل wide بودن دوربین galaxy a32 می توان تصاویر فوق العاده زیبایی از طبیعت را ثبت نمود. دوربین این گوشی به قدری کارایی دارد که حتی برای تولید محتوا نیز مناسب می باشد.
حال محدوده قیمتی را مقداری بالاتر می بریم و تا 7.5 میلیون تومان را مورد بررسی قرار می دهیم. در این رنج قیمت پیشنهاد ویژه گوشی شیائومی
note 11 pro می باشد. این گوشی دارای یک دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی با قابلیت فیلمبرداری 4k سی فریم بر ثانیه، 8 مگاپیکسل لنز ultrawide و 2 مگاپیکسل telephoto می باشد. البته دوربین سلفی این گوشی 16 مگاپیکسل است که دوربین نسبتا ضعیفی محسوب می گردد.

برچسب‌ها :
امتیاز شما :
0
سجاد خیابانی

سجاد خیابانی

ارسال نظر برای مقاله

نظر کاربران

متاسفانه تاکنون هیچ نظری برای این مقاله ثبت نشده است.