راهنمای خرید قسطی لپ تاپ

راهنمای خرید قسطی لپ تاپ
یکی از راه های پیش روی این افراد برای تهیه وسایل الکترونیکی از جمله لپ تاپ خرید قسطی لپ تاپ است. اگر بخواهیم تعریف کاملی از خرید اقساطی عنوان کنیم باید بگوییم که خرید اقساطی را می توان خریدی دانست که در آن خریدار بخش کمتری از پول کالا را به صورت نقدی پرداخت می کند و بعد متعهد می شود تا مابقی پول را در قسط ها یا فواصل زمانی مختلف و مشخص، پرداخت نماید.

در دنیای امروز مردم مایلند تا از مزایای خرید اقساطی استفاده کنند به همین علت ما قصد داریم فرصتی را فراهم سازیم تا به بررسی شرایط خرید اقساطی و مزایای آن بپردازیم. امروزه با توجه به قیمت های سرسام آوری که افراد باید برای خرید کالا و اجناس گوناگون و نیاز های خود پرداخت نمایند، خرید به شکل نقدی با توجه به بزرگ شدن نیاز خانوار در توان بیشتر افراد جامعه نیست. بنابراین صاحبان بنگاه های  مختلف فضای مطلوب تری را برای خرید و فروش کالاهای خود به وجود آورده اند تا مشتریان بتوانند با راحتی بیشتر و عدم نگرانی پرداخت یکجا نیازهای خود را رفع نمایند.
با پیشرفت تکنولوژی افراد برای انجام کارهایشان نیاز بیشتری به وسایل اکترونیکی و هوشمند دارند و بیشتر کسب و کار ها نیازمند وسایل هوشمند از جمله لپ تاپ ، گوشی های هوشمند و …. دارد . در شرایط کنونی دنیا که ویروس کرونا به یک مشکل جدی مبدل شده است بسیاری از افراد و شرکت ها شروع به کار کردن از منزل خود و به صورت دورکاری کرده اند . یکی از وسایل مورد نیاز و ضروری برای کار از خانه لپ تاپ است.لپ تاپ یکی از وسایلی است که تقریبا بیشتر اقشار یک جامعه از جمله دانشجویان ، کارمندان و … به آن نیاز دارند و در عین حال با شرایط اقتصادی موجود حتی تهیه ی یک لپ تاپ می تواند چالشی برای افراد باشد. همه افراد در سطح جامعه قادر به تهیه  وسایل هوشمند نیستند و یا در لحظه قادر به تهیه ی هزینه ی آن نیستند و ممکن است شما دانشجو باشید و قادر به تهیه ی مبلغ لازم برای خرید نباشید. یکی از راه های پیش روی این افراد برای تهیه وسایل الکترونیکی از جمله لپ تاپ خرید قسطی لپ تاپ است. اگر بخواهیم تعریف کاملی از خرید اقساطی عنوان کنیم باید بگوییم که خرید اقساطی را می توان خریدی دانست که در آن خریدار بخش کمتری از پول کالا را به صورت نقدی پرداخت می کند و بعد متعهد می شود تا مابقی پول را در قسط ها یا فواصل زمانی مختلف و مشخص، پرداخت نماید. وجهی که در هر قسط پرداخت می شود هم دقیقا وجه مشخصی است.
این شیوه از خرید (خرید اقساطی) دارای مشخصاتی است و هم برای خریدار و هم برای فروشنده مزیت هایی را به دنبال دارد.

مزایای خرید قسطی لپ تاپ


شاید برایتان سوال پیش آید که خرید اقساطی چه مزایایی می تواند داشته باشد؟ و اینکار به نفع خریدار است و یا به ضرر آن ؟
وقتی شما پول کافی برای خرید ندارید و نیاز به یک لپ تاپ دارید بهترین راه، خرید اقساطی است در نتیجه در حال حاضر این نوع خرید به نفع شما است ولی آیا در طولانی مدت هم به نفعتان است؟
بیایید این موضوع را محدود به کشور خودمان بکنیم. با اوضاع اقتصادی کنونی و بالا رفتن صعودی قیمت ها، به ویژه قیمت وسایل الکترونیکی و هوشمند این موضوع بسیار از نظر اقتصادی به نفع شما است به این صورت که خرید وسیله ی مورد نیاز خود را به فردا نیندازید چون ممکن است مجبور باشید با قیمت بالاتری آن را بخرید ! پس حتی اگر نیاز فوری به وسیله ای ندارید خریدن آن به صورت قسطی می تواند به نفع شما باشد.

خرید قسطی لپتاپ-فروشگاه اقساطی10کالا


شرایط خرید اقساطی لپ تاپ از فروشگاه 10کالا:

  • 30% پیش پرداخت
  • تسویه در 5 ماه
  • سود مشارکت 3/5%
  • داشتن چک الزامی است

پس از انتخاب لپ تاپ مورد نظر و پر کردن فرم استعلام و تایید آن از طرف ما، پرداخت مبلغ 30درصد کالا به شکل وجه نقد و متعهد شدن برای پرداخت بقیه پول به صورت اقساط، کالای مورد نظر بلافاصله به شما تحویل داده خواهد شد. پروسه خرید و تحویل کالا در کمتر از 48 ساعت انجام می شود. 

همچنین شما میتوانید جهت خرید لپ تاپ استوک هم از 10 کالا به صورت نقد و اقساط تهیه کنید. برای مشاهده لپ تاپ های استوک اینجا کلیک کنید.

برچسب‌ها :
امتیاز شما :
0
سمیه تیغی

سمیه تیغی

ارسال نظر برای مقاله

نظر کاربران

متاسفانه تاکنون هیچ نظری برای این مقاله ثبت نشده است.