خرید قسطی گوشی

خرید قسطی گوشی
شرایط خرید اقساطی گوشی موبایل از 10کالا یا هر کالای دیگر به این شکل است که خریدار باید بین 30 الی 50 درصد از پول کالا را نقد پرداخت کند و سپس با جلب اعتماد و تعهد مبلغ باقیمانده را به صورت قسط در بازه‌های زمانی مشخص می‌پردازد. مبلغ هر قسط و تاریخ پرداخت آن نیز مشخص است.

خرید قسطی گوشی

یکی از محصولات دیجیتال پرکاربرد که امروز به عنوان مهم‌ترین کالای دیجیتال از آن یاد می‌شود، گوشی موبایل است. همان‌طور که می‌دانیم و در حال حاضر، کشور ایران از نظر اقتصادی در وضعیتی نامناسب و بسیار پرتلاطم به سر می‌برد. 
این وضعیت پر فراز و نشیب در تمامی بازارها و از جمله بازارهای محصولات دیجیتال به چشم می‌خورد. در چنین وضعیتی، بسیاری از افراد توان خرید گوشی موبایل و سایر محصولات دیجیتال مورد نیاز خود را به صورت نقدی ندارند.
از طرف دیگر با تغییر قیمت‌های روزانه و در بعضی از مواقع، تحولات ساعتی قیمت‌ها که با توجه به تغییر نرخ دلار و دیگر متغیرهای اقتصادی صورت می‌گیرد، بسیاری از افراد نمی‌توانند میزان مشخصی از درآمد خود را برای خرید محصولات دیجیتال به ویژه گوشی موبایل پس انداز کنند و به این امر، اختصاص دهند. همچنین پیشرفت دنیای فناوری باعث شده است زندگی افراد با چندین سال پیش بسیار فرق کند. امروزه دستگاه‌های هوشمند از جمله گوشی‌های هوشمند در روند روزانه زندگی ما تاثیر بسزایی به جا گذاشتند. این کامپیوترهای جیبی دیگر تنها برای برقراری تماس یا فرستادن پیامک نیستند، بلکه حالا روی هر کدام اپلیکیشن‌های متعددی نصب می‌کنیم تا بهتر کارهایمان را انجام دهیم.

خرید قسطی گوشی-فروشگاه اقساطی 10کالا
 

همچنین بیشتر افراد با خرید گوشی خوب دیگر نیازی به یک دوربین دیجیتال ندارند. اما باید توجه کرد هزینه‌های فعلی زندگی بسیار زیاد شده است تا مدیریت آن برای افراد سخت‌تر شود. همین عامل موجب شده تا بسیاری از فروشندگان اینگونه از محصولات از جمله بسیاری از فروشندگان انواع گوشی‌های موبایل، تصمیم به عرضه کالاهای خود به صورت قسطی و با شرایط ویژه بگیرند. این دسته از فروشندگان و عرضه کنندگان محصولات دیجیتالی، سعی کرده‌اند شرایطی را مهیا کنند تا از طریق آن افرادی که توان خریداری نقدی محصولات دیجیتال پرکاربردی از قبیل موبایل را ندارند، بتوانند به کالای مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند. در چنین شرایطی، وضعیتی ایجاد می‌شود که هر دو طرف معامله می‌توانند به سود مورد نظر خود دست یابند.

چرا باید گوشی قسطی بخریم؟


ابتدا و مهم‌تر از هر چیزی همانطور که اشاره کردیم قیمت‌های کالاها و اجناس مختلف که در زندگی خود به آن نیاز داریم بسیار زیاد شده است. بنابراین خرید نقدی در توان اکثر خانواده‌ها نیست و دنبال فروشگاه‌هایی می‌گردند که فروش اقساطی گوشی موبایل را دارند.
شرایط خرید اقساطی گوشی موبایل یا هر کالای دیگر به این شکل است که خریدار باید قسمت اندکی از پول کالا را نقد پرداخت کند و سپس با جلب اعتماد و تعهد مبلغ باقیمانده را به صورت قسط در بازه‌های زمانی مشخص می‌پردازد. مبلغ هر قسط و تاریخ پرداخت آن نیز مشخص است.
فروش اقساطی موبایل به خریدار اجازه می‌دهد نگران پرداخت قیمت بالای آن نباشد و از سوی دیگر یک برنامه‌ریزی بلندمدت برای پس‌انداز و پرداخت اقساط باقیمانده در نظر بگیرد.
زمانی که قسمتی از پول گوشی را به شکل نقد می‌پردازیم و تعهد می‌دهیم مقدار باقیمانده را به صورت اقساط پرداخت خواهیم کرد، آن را فورا تحویل می‌گیریم و می‌توانیم استفاده کنیم.

شما میتوانید تمامی گوشی های موجود در بازار را از فروشگاه اقساطی 10 کالا تهیه کنید من جمله:

  • خرید قسطی گوشی آیفون 
  • خرید قسطی گوشی شیائومی
  • خرید قسطی گوشی سامسونگ
  • خرید قسطی گوشی هواوی
  • خرید قسطی گوشی آنر

       و....


ویژگی های خرید قسطی برای خریدار


به عنوان یک خریدار گوشی‌تان خراب شده است و برای انجام کارهای خود به آن نیاز دارید. از طرفی بودجه فعلی‌تان اجازه خرید را نمی‌دهد.
اگر نیاز به خرید یک کالا مانند گوشی موبایل پیش بیاید ولی برای پرداخت قیمت آن بودجه‌مان کم باشد، بهترین راه خرید موبایل قسطی است.
به عبارت دیگر بخشی از قیمت گوشی را می‌دهیم و سپس با تعیین مبلغ و زمان‌های مشخص از سوی فروشنده، اقساط آن را پرداخت می‌کنیم.
یکی دیگر از مزایای شرایط خرید اقساط موبایل کم شدن فشار و نگرانی‌های مالی از روی دوش خریدار است. تصور کنید باید گوشی خود را به هر دلیلی عوض کنید، ولی از سوی دیگر هزینه‌هایی دارید که نمی‌توانید نادیده بگیرید.
فروشگاه‌هایی که فروش موبایل به صورت اقساط انجام می‌دهند، به شما اجازه می‌دهند خرید راحتی را تجربه کنید، سایر هزینه‌هایتان را نیز مدیریت کنید و اقساط را در درازمدت بپردازید.

شرایط خرید اقساطی گوشی هوشمند از فروشگاه 10کالا:

  • 30% پیش پرداخت
  • تسویه در 5 ماه
  • سود مشارکت 3/5%
  • داشتن چک الزامی است

پس از انتخاب گوشی مورد نظر و پر کردن فرم استعلام و تایید آن از طرف ما، پرداخت مبلغ 30درصد کالا به شکل وجه نقد و متعهد شدن برای پرداخت بقیه پول به صورت اقساط، کالای مورد نظر بلافاصله به شما تحویل داده خواهد شد. پروسه خرید و تحویل کالا در کمتر از 48 ساعت انجام می شود.

برچسب‌ها :
سمیه تیغی

سمیه تیغی

ارسال نظر برای مقاله

نظر کاربران

متاسفانه تاکنون هیچ نظری برای این مقاله ثبت نشده است.