تفاوت لپ تاپ کارکرده با لپ تاپ استوک چیست؟

تفاوت لپ تاپ کارکرده با لپ تاپ استوک چیست؟
ممکن است این سوال برای شما هم پیش آمده که بالاخره خرید لپ تاپ استوک بهتر است یا مدل های کارکرده؟ اصلا این دو یکی هستند یا با هم فرق دارند؟ خرید لپ تاپ استوک در چندین سال اخیر با استقبال بیشتری همراه بوده است. اما اغلب مردم هنوز فرق آن را با لپ تاپ های کارکرده را نمی دانند.

تفاوت لپ تاپ کارکرده با لپ تاپ استوک چیست؟

ممکن است این سوال برای شما هم پیش آمده که بالاخره خرید لپ تاپ استوک قسطی بهتر است یا مدل های کارکرده؟ اصلا این دو یکی هستند یا با هم فرق دارند؟ خرید لپ تاپ استوک قسطی در چندین سال اخیر با استقبال بیشتری همراه بوده است. اما اغلب مردم هنوز فرق آن را با لپ تاپ های کارکرده را نمی دانند.

در این مقاله قصد داریم تفاوت این دو مدل را به طور دقیق و شفاف بررسی کنیم. در صورتی که بین خرید لپ تاپ استوک قسطی با لپ تاپ های دست دوم سردرگم هستید، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. سوالات متداولی را در قالب این مقاله پاسخ داده ایم. 

واضح ترین فرق خرید لپ تاپ استوک  با کارکرده

توضیحات زیادی پیرامون تفاوت های لپ تاپ استوک با مدل های دست دوم وجود دارد. اما واضح ترین تفاوت آن ها به وجود استهلاک در بین قطعات لپ تاپ های دست دوم مربوط است. در حقیقت هنگام خرید لپ تاپ استوک قسطی شما صاحب سیستم هایی با شباهت زیاد به مدل های آکبند خواهید شد. در صورتی که مدل های کارکرده حداقل برای مدتی استفاده شده اند. پس نمی توان انتظار داشت که هیچ استهلاکی برای قطعات رخ نداده باشد. در واقع اگرچه مصارف هر دو مدل لپ تاپ های استوک و کارکرده می تواند در محیط های خانگی یا اداری باشد اما، از نظر مدت زمان استفاده شده از دستگاه با هم تفاوت دارند. 

 

۵ مزیت خرید لپ تاپ استوک 

خرید لپ تاپ استوک قسطی ممکن است برای کسانی که با واژه ی استوک آشنایی کمتری داشته باشند شاید عجیب به نظر برسد. اما اگر می خواهید لپ تاپ مورد نظر خود را با ویژگی های مطلوب خریداری کنید، پیشنهاد ما به شما خرید قسطی لپ تاپ استوک است. در ادامه ۵ نمونه از مزیت های خرید لپ تاپ های استوک را به اشتراک خواهیم گذاشت:

 

قیمت پایین تر از آکبند:

در هنگام خرید لپ تاپ استوک در حقیقت شما صاحب یک دستگاه می شوید که بسیار شبیه مدل های آکبند است اما با قیمت پایین تر! همین امر می تواند یک ویژگی بسیار خوب در مورد لپ تاپ های استوک باشد. در واقع بر خلاف تصور، لپ تاپ های استوک جزو مدل های دسته دوم قرار نمی گیرند. بلکه تفاوت کمی با لپ تاپ های آکبند دارند. 

تفاوت لپ تاپ استوک با کارکرده

خرید لپ تاپ استوک قسطی

دوام و قدرت بالا:

با خرید لپ تاپ استوک قسطی، به راحتی می توانید تا چندین سال به صورت مداوم از آن ها استفاده کنید. قدرت بالایی که در قطعات اصلی این دستگاه ها اعم از باتری و هارد تعبیه شده، اجازه ی کارکرد در طولانی مدت را به کاربران می دهد. پس می تواند گزینه مناسبی برای کاربران خانگی و اداری به نظر برسد. پس قدرت دستگاه های لپ تاپ استوک را دست کم نگیرید و به آن ها اعتماد کافی داشته باشید. 

ظاهر تمیز:

آیا شما هم نسبت به تمیز بودن لپ تاپ ها حساسیت زیادی دارید؟ آیا می خواهید لپ تاپ تمیز را با هزینه مناسب تهیه کنید؟ خرید لپ تاپ استوک بهترین گزینه برای شما خواهد بود. چرا که اغلب نسبت به مدل های کارکرده و دست دوم ظاهر تمیزتری دارند. وجود خنک کننده ها در بین اجزای تشکیل دهنده ی این لپ تاپ ها باعث شده تا از باقی ماندن دمای بالای در آن ها جلوگیری شود. 

درجه بندی های متفاوت:

اگر برای خرید لپ تاپ استوک قسطی به فروشگاه ها مراجعه کرده باشید، حتما متوجه تفاوت قیمتی بین مدل های مختلف شده اید. موارد متنوعی بر میزان تعرفه لپ تاپ های استوک اثرگذار هستند. یکی از این موارد مهم مربوط به نوع برند لپ تاپ ها هستند. اما موضوع دیگری که در ارائه ی لپ تاپ های استوک وجود دارد، درجه بندی آن ها است. در واقع این لپ تاپ ها بر اساس میزان کارکرد در چندین درجه طبقه بندی می شوند. همین طبقه بندی های متفاوت دلیل وجود تفاوت قیمتی می باشد. 

تنوع بالا از نظر مدل ها: 

لپ تاپ های استوک در مدل های متفاوت گیمینگ و با کاربری معمولی ارائه می شوند. وجود تنوع بالا یکی دیگر از مزیت های خرید لپ تاپ استوک قسطی خواهد بود. یعنی شما می توانید تعداد متعددی از مدل های لپ تاپ های آمریکایی و اروپایی را به صورت استوک خریداری نمایید. 

لپ تاپ استوک

فروشگاه نقد و اقساط 10کالا

 

بهترین فروشگاه برای خرید قسطی لپ تاپ استوک 

در هنگام خرید لپ تاپ استوک قسطی حتما به فروشگاه های مطمئن اعتماد کنید. این روزها تعداد فروشگاه های آنلاین و حضوری انواع لپ تاپ های استوک و دست دوم افزایش چشمگیری داشته است. بهترین فروشگاه برای این کالاها هم دارای مجوزهای مربوطه می باشد و هم تنوع و کیفیت بالا را سرلوحه ی فعالیت های خود قرار می دهد. 

اگر می خواهید لپ تاپ استوک یا نو را برای کارهای شخصی یا کسب و کار خود تهیه کنید، می توانید به بخش فروشگاهی سایت وارد شوید. تنوع زیادی از انواع لپ تاپ ها در طرح خرید لپ تاپ استوک قسطی موجود هستند که با توجه به نیاز خود میتوانید نسبت به تهیه آن ها اقدام نمایید.

پرسش های متداول:

1. خرید لپ تاپ استوک قسطی یا لپ تاپ کارکرده؟ اگر می خواهید تا چندین سال از یک لپ تاپ باکیفیت استفاده کنید، بهتر است مدل های استوک را انتخاب نمایید. 

2. میزان خرابی کدام یک اغلب بیشتر است؟ لپ تاپ های استوک یا نمونه های کارکرده؟ در هنگام خرید لپ تاپ استوک قسطی متوجه این موضوع خواهید شد که به دلیل شباهت بالا به نمونه های نو، کمتر دچار آسیب و خرابی می شوند. 

3. نمایشگر لپ تاپ های استوک مات است یا شفاف؟ بیشترین مخاطبان طرح خرید قسطی لپ تاپ استوک کارگاه های اداری و صنعتی است. به همین دلیل هم صفحات مات برای نمایشگر آن ها استفاده می شود. بدین ترتیب استفاده از آن ها را برای کاربران مطلوب تر خواهد نمود. 

4. آیا تضمین کیفیت در لپ تاپ های استوک وجود دارد؟ در هنگام خرید لپ تاپ استوک قسطی بهتر است قطعات مختلف را تست کنید تا در هنگام استفاده دچار مشکل نشوید. تضمین کیفیت های لپ تاپ های استوک ممکن است در برخی موارد انجام گیرد. 

برچسب‌ها : لپ تاپ استوک خرید لپ تاپ استوک
سمیه تیغی

سمیه تیغی

ارسال نظر برای مقاله

نظر کاربران

متاسفانه تاکنون هیچ نظری برای این مقاله ثبت نشده است.