معرفی بهترین گوشی تا 4 میلیون تومان

معرفی بهترین گوشی تا 4 میلیون تومان
در این مقاله ویژگی‌ها و امکانات بهترین گوشی‌های زیر چهار میلیون تومان را به صورت کامل بررسی کرده‌ایم.

معرفی بهترین و باکیفیت ترین گوشی تا 4 میلیون تومان

خرید گوشی با قیمت 4 میلیون تومان، ممکن است کمی خنده دار به نظر برسد. با این حال بسیاری از گوشی ها هستند که قیمت بسیار پایینی را به خود اختصاص داده اند. برای همین امروزه کمتر کسی را می توان یافت که به دلیل هزینه های بالای موبایل، آن را خریداری نمی کند. در ادامه بهترین گوشی هایی که سقف قیمت آن ها تا 4 میلیون تومان است را برای شما معرفی کرده ایم.

• گوشی سامسونگ سری A وm:

کاربرد گوشی سامسونگ، امروزه برای اغلب افراد تثبیت شده است. به همین دلیل نیز بسیاری از مردم دنیا خواهان خرید این نمونه ها هستند. گوشی های سامسونگ سری A و M ، مدل های مختلفی دارند. مدل های ارزان قیمت شامل نمونه های پایین ترهستند. مثلا گوشی A13 ، قیمت پایینی را به خود اختصاص داده است و با خرید آن می توان به راحتی از مزایای زیادی بهره مند شد. 

• گوشی شیائومی:

خرید گوشی قسطی بدون چک، شامل خرید گوشی شیائومی نیز می شود. اصولا گوشی های سری C، به قابلیت پردازش بالا معروف هستند. به همین دلیل با استفاده از آن ها می توان به راحتی از خدمات مختلفی استفاده کرد. نکته ای که اهمیت دارد، قیمت بسیار پایین این گوشی ها است. به عنوان مثال گوشی 10C، دارای بازه قیمتی 4 میلیون تومان است.

 

ویژگی های بارز انواع گوشی شیائومی با قیمت 4 میلیون تومان 

کاربرد موبایل همراه امروزه برای اغلب افراد اثبات شده است. در این قسمت می خواهیم شما را با کاربردهای ویژه انواع گوشی شیائومی ارزان قیمت آشنا کنیم. پس بهتر است تا پایان بخش ما را همراهی کنید. 

داشتن حسگر انگشت:

از مهم ترین نمونه های کاربرد گوشی همراه شیائومی، داشتن حسگر انگشت است. شما با استفاده از این حسگر می توانید گوشی خود را به راحتی باز و بسته کنید. 

قابلیت تصویربرداری قوی:

یکی دیگر از نمونه های کاربرد گوشی همراه شیائومی، داشتن قابلیت تصویربرداری قوی است. شما با استفاده از این قابلیت به راحتی می توانید در زمینه عکس‎برداری موفق عمل کنید.

سخن پایانی:

در این مقاله درباره خرید گوشی موبایل بر اساس بوجه 4 میلیون تومان به طور کامل صحبت کرده و بهترین گوشی‌ها را در این رنج قیمت بررسی کرده‌ایم؛ امیدواریم که این مطالب برای شما مفید باشند و با استفاده از آن‌ها بتوانید انتخاب خوبی در خرید موبایل داشته باشید.

برچسب‌ها : خرید قسطی گوشی خرید گوشی قسطی
امتیاز شما :
4
محمدرضا مقیمی

محمدرضا مقیمی

چهار چیز برای شاد بودن حیاتی است:

*کاری برای انجام دادن

* کسی برای دوست داشتن

*امید به فردای بهتر

*قلمی برای نوشتن:)

ارسال نظر برای مقاله

نظر کاربران

متاسفانه تاکنون هیچ نظری برای این مقاله ثبت نشده است.