چگونه فیلم های اینستاگرام را با آیفون دانلود کنیم؟

چگونه فیلم های اینستاگرام را با آیفون دانلود کنیم؟
از برجسته ترین و در عین حال پیشگام ترین این برنامه ها به منظور دانلود کلیپ از اینستاگرام برای آیفون میتوان به Insta Downloader اشاره داشت که تعداد بالای دانلود آن و محبوبیت اکثریت افراد استفاده کننده از این برنامه نوید این موضوع را میرساند که بسیار با کیفیت و در واقع کاربردی تولید و عرضه شده است.

دانلود کلیپ از اینستاگرام برای آیفون چگونه است؟

 

در این مقاله در ارتباط با دانلود کلیپ از اینستاگرام برای آیفون بحث خواهیم کرد. اینستاگرام یکی از جامع ترین و در عین حال کاربردی ترین اپلیکیشن ها و نرم افزارهایی است که در دنیای مجازی برای برقراری ارتباط از طریق رسانه های اجتماعی مورد استفاده قرار میگیرد.

این گستردگی و حجم بالای استفاده از اینستاگرام آن را به برنامه ای تبدیل کرده است که طبق آخرین رتبه بندی ها در رده ی نخست دانلود ها در اپ استور قرار گرفته است. گوشی آیفون، محصول شرکت  اپل یکی از اقسام دستگاه های تلفن های همراه است که امروزه در اختیار عده ی کثیری از مردم قرار دارد. اگر شما نیز از این دستگاه تلفن همراه استفاده میکنید و قصد دانلود کلیپ از اینستاگرام برای آیفون را دارید، میتوانید وارد برنامه ی اپ استور گوشی خود شوید و اپلیکیشنی برای دانلود ویدیو از اینستاگرام برای آیفون را انتخاب کنید.

اگر شما نیز ساعات زیادی را صرف تماشای سلبریتی محبوبتان در اینستاگرام و یا همچنین لایک کردن ویدیوهای هیجان انگیز میکنید، ممکن است برایتان پیش آمده باشد که بخواهید آن محتوا را در تلفن همراه خود ذخیره کرده باشیداما چگونه میتوان این کار را انجام داد؟

اینستاگرام چنین قابلیتی را در پلتفرم خود قرار نداده است اما با این وجود هنوز راه حل های گسترده و زیادی وجود دارند که میتوانید با استفاده از آنها عکس ها را ذخیره و سیو نمایید. یکی از این گزینه ها و راه حل ها استفاده نمودن و بهره گیری از برنامه هایی است که با هدف ایجاد فضایی برای دانلود کلیپ از اینستاگرام طراحی و تولید گشته اند. 

آموزش دانلود از اینستاگرام

نام چند برنامه به منظور دانلود فیلم از اینستاگرام برای آیفون

 

مسلماُ هنگامیکه برای دانلود کلیپ از اینستاگرام برای آیفون وارد مارکت تلفن خود شوید، با انبوهی از برنامه ها و نرم افزارها مواجه میشوید که در گام نخست کمی برایتان ممکن است گیج کننده به نظر بیاید اما در واقع اینطور نیست. آیفون از محبوب ترین گوشی های تلفن همراه در جهان است و سازندگان دستگاه،امکانات خاصی را برای کاربران فراهم آورده اند. در این بخش قصد داریم تا با چند برنامه برای دانلود کلیپ از اینستاگرام برای آیفون آشنا شویم.

از برجسته ترین و در عین حال پیشگام ترین این برنامه ها به منظور دانلود کلیپ از اینستاگرام برای آیفون میتوان به Insta Downloader  اشاره داشت که تعداد بالای دانلود آن و محبوبیت اکثریت افراد استفاده کننده از این برنامه نوید این موضوع را می دهد که بسیار با کیفیت و در واقع کاربردی تولید و عرضه شده است.

 

روش دانلود کردن عکس از اینستاگرام برای آیفون چیست؟

 

گام نخست برای دانلود کلیپ از اینستاگرام برای آیفون از طریق برنامه ها این است که وارد اینستاگرام شوید، در مرحله ی دوم بر روی سه نقطه ای که در بالای عکس یا کلیپ قرار دارد کلیک کنید و یا انگشت خود را روی آن قرار دهید.

اکنون به مرحله ی سوم دانلود کلیپ از اینستاگرام برای آیفون میرسیم. اگر بخواهیم مروری بر اطلاعات قبلی داشته باشیم، عنوان کردیم که یک گزینه سه نقطه در بالا و سمت راست گوشی های آیفون در نرم افزار اینستاگرام تعبیه گشته است. شما بایستی تا روی گزینه ی Copy link  کلیک نمایید و شرطی برای این کار وجود دارد که باید آن را نیز نادیده نگرفت. اگر اکانت و حساب اینستاگرام شخص مورد نظرتان که قصد دانلود کلیپ از اینستاگرام آن را دارید خصوصی است و یا به اصطلاح پرایوت گشته است، این امکان برایتان میسر نخواهد بود و اینستاگرام اجازه ی کپی نمودن اطلاعات عکس یا کلیپ و ویدیو را نخواهد داد.

حال با طی نمودن این مراحل اکنون نوبت آن رسیده است تا به منظور دانلود کلیپ از اینستاگرام برای آیفون به برنامه ای که بارگیری کرده اید ورود پیدا کنید. یکی دیگر از این برنامه ها که در آیفون بسیار زیاد مورد استفاده و بهره گیری کاربران واقع شده است نرم افزار Insta Saver است.

 

آموزش دانلود از اینستا

در این مرحله تکست یا متن کپی شده با استفاده از دستور  Copy link که در آن نمایش اطلاعات عکس یا ویدیو قرار دارد را بایستی تا در داخل برنامه و اپلیکیشن قرار داد.

حال نوبت آن رسیده است تا وارد گالری خود شوید و عکس یا کلیپ مورد نظرتان را در درون گوشی آیفون مشاهده نمایید.

همانطور که دیدید دانلود کلیپ از اینستاگرام برای آیفون بسیار راحت و در عین حال پر فایده است؛ زیرا گاهاَ اشخاصی را مشاهده میکنیم که از فقدان گزینه ای در اینستاگرام برای دانلود ویدیو و همچنین تصویر گلایه مند هستند. اکنون با گسترش برنامه های فراوان این معضل بزرگ رفع شده است و نکته دیگر در استفاده از این اپلیکیشن ها برای دانلود کلیپ از اینستاگرام این است که به شدت محیط ساده ای دارند و سازندگان و توسعه دهندگان، در دیزاین و چیدمان گزینه های محیطی برنامه بسیار با دقت و با سلیقه رفتار کرده اند به گونه ای که کاربراصلا گیج نمی شود و به راحتی میتواند دانلود کلیپ از اینستاگرام برای آیفون خود را انجام دهد.

 

دانلود از اینستاگرام برای آیفون

 

معرفی چند برنامه ی مشهور به منظور دانلود کلیپ از اینستاگرام

 

در این قسمت با تعدادی از برنامه های پرکاربرد که در اپ استور موبایل های آیفون برای دانلود راحت تر تصاویر و کلیپ ها قرار داده شده اند خواهیم پرداخت.

Insta Saver

Instdown

Story Saver for me

• Video saver, Edit, trim, Flip

• Story saver

• Social connect

• Insta Save

 و ...

هر کدام از اپلیکیشن ها خصوصیت منحصر به فرد خود را دارا هستند و میتوانند کارهای گوناگونی  در زمینه ی بارگیری کلیپ ها در اینستاگرام انجام دهند. برخی از این اپلیکیشن ها علاوه بر بارگیری تصاویر و ویدیوها، قادر هستند تا استوری های مخاطبین شما را نیز برایتان ذخیره کنند. با استفاده ی مکرر و چندین باره از این برنامه ها متوجه خواهید شد که دانلود کلیپ از اینستاگرام برای آیفون کاری بسیار راحت و ساده خواهد بود. لذت این که قادر باشید تا تصاویر محبوب و دلخواهتان را به صورت چندین باره در گوشی همراه خود مشاهده نمایید بسیار مطلوب خواهد بود.

برچسب‌ها : آموزش دانلود فیلم از اینستاگرام توسط آیفون دانلود فیلم از اینستاگرام توسط آیفون
امتیاز شما :
0
سمیه تیغی

سمیه تیغی

ارسال نظر برای مقاله

نظر کاربران

متاسفانه تاکنون هیچ نظری برای این مقاله ثبت نشده است.