افت فروش کم سابقه گوشی‌های سامسونگ در سال 2020

افت فروش کم سابقه گوشی‌های سامسونگ در سال 2020
بر اساس آخرین گزارش‌های منتشر شده، ظاهراً سامسونگ موفق نشده آمار فروش گوشی‌های خود در سال جاری میلادی را به 300 میلیون دستگاه برساند و این اتفاق در 9 سال اخیر بی‌سابقه بوده است.در واقع، تخمین زده می‌شود که مجموع فروش گوشی‌های سامسونگ در سال 2020 چیزی در حدود 270 میلیون دستگاه بوده است.

در پایان سه‌ماهه سوم 2020، سامسونگ تأیید کرد که 189 میلیون گوشی را روانه بازار کرده که با توجه به شیوع گسترده کرونا، در آن مقطع آمار خوبی محسوب می‌شد. اما در انتها این آمار بهبود چندانی پیدا نکرد تا شرکت کره‌ای یکی از بدترین سال‌های خود در یک دهه اخیر را سپری کند.

پرچمدارهای سری گلکسی اس 20

پرچمدارهای سری گلکسی اس 20

با توجه به شرایط کنونی، سامسونگ هدف خود برای سال 2021 را رسیدن به آمار فروش 307 میلیون واحدی تعیین کرده و برای دستیابی به این هدف قصد دارد خط تولید گوشی‌های میان‌رده خود را توسعه داده، گوشی‌های فایو جی ارزان قیمت تولید کنند و تمرکز بیشتری روی مدل‌های انعطاف‌پذیر داشته باشد.

از مجموع 307 میلیون گوشی تلفن همراهی که سامسونگ برای فروش در سال 2021 هدف‌گذاری کرده است، 287 میلیون دستگاه گوشی هوشمند خواهند بود و بقیه هم مدل‌های ساده و سنتی هستند. از بین 287 میلیون گوشی هوشمند نیز تقریباً 50 میلیون واحد آن‌ها مدل‌های پرچمدار خواهند بود.

برچسب‌ها : افت فروش کم سابقه گوشی‌های " " سامسونگ در سال 2020
امتیاز شما :
0
سمیه تیغی

سمیه تیغی

ارسال نظر برای مقاله

نظر کاربران

متاسفانه تاکنون هیچ نظری برای این مقاله ثبت نشده است.