انواع برند های یخچال داخلی و خارجی

انواع برند های یخچال داخلی و خارجی
در این مقاله کاربردی قصد داریم به معرفی انواع برند های یخچال داخلی و خارجی موجود در بازار کشور بپردازیم

انواع برند های یخچال موجود در کشور

در این مقاله کاربردی به معرفی انواع برند های یخچال خواهیم پرداخت و در ادامه چند نمونه از این برندها را مورد بررسی قرار می دهیم. در حال حاضر برندهای داخلی و خارجی زیادی در بازار کشورمان موجود می باشند. این برندها شامل بوش، سامسونگ، دوو، ال جی، هیمالیا، یخساران، دیپوینت، اسنوا، الکترواستیل دونار، امرسان، برفاب و غیره می باشند. علیرغم وجود برندهای معتبر، بسیاری از یخچال های فیک نیز در داخل فروشگاه های لوازم خانگی یافت می شوند. با توجه به رشد شدید نرخ ارز، یخچال ها دارای قیمت بسیار بالایی هستند و در صورت خرید یک یخچال فیک یا بی کیفیت ضرر هنگفتی متوجه خریدار خواهد شد. پس بایستی با شناخت برندهای معتبر از ضرر و زیان احتمالی در آینده جلوگیری کرد.

انواع برند های یخچال خارجی

درمیان انواع برند های یخچال آن دسته از محصولاتی که به صورت وارداتی در بازار موجود می باشند، از محبوبیت بالاتری نسبت به انواع یخچال های داخلی برخوردار هستند. بهترین برندهای خارجی در بازار ایران شامل یخچال های بوش، سامسونگ و ال جی می باشند. این برندها به صورت گسترده در سطح جهانی امتحان خود را پس داده اند و مصرف کنندگان با خیالی آسوده می توانند از این برندهای معتبر استفاده نمایند. البته برندهای خارجی دیگری نیز در بازار موجود هستند، ولی درصد بسیار ناچیزی از سهم بازار را به خود اختصاص داده اند که از آنها چشم پوشی می کنیم.

انواع برند های یخچال داخلی

با وجود اینکه انواع برند های یخچال خارجی دارای کیفیت بالاتری نسبت به محصولات داخلی هستند، ولی برندهای داخلی نیز مزایایی دارند که خرید آنها را توجیه می کند. برخی از مدل های خاص یخچال، در برندهای داخلی مثل دوو و اسنوا از کیفیت بی نظیری برخوردار هستند و قیمت به صرفه تری نسبت به رقبای خارجی خود دارند. افرادی که از لحاظ بودجه با محدودیت مواجه هستند، با خرید این یخچال ها می توانند از یک محصول با کیفیت و با صرفه از لحاظ اقتصادی بهره مند شوند. برندهای داخلی دارای نمایندگی های گسترده در سطح کشور هستند. همچنین خدمات پس از فروش برندهای داخلی در صورت هرگونه مشکل یا ایراد می توانند به مشتریان خدمت رسانی کنند. با خرید برندهای داخلی نگرانی خریدار بابت تعمیر احتمالی در آینده آسوده خواهد شد. زیرا این یخچال ها در داخل کشور تولید یا مونتاژ می گردند و هر گونه ایراد در این برندها به سادگی رفع می شود.

یخچال های بوش با دوام و بی نظیر

یخچال فریزر بوش در میان انواع برندهای یخچال در کشور ما بدون تردید بهترین برند محسوب می شود. این محصول آلمانی دارای پیشینه ای بسیار خوشنام می باشد که محصولات آن را به دوام بالا می شناسیم. در کنار دوام بالای محصولات بوش کیفیت این برند هم در تمام دنیا منحصر به فرد می باشد. در یخچال های بوش جدیدترین و مدرن ترین تکنولوژی ساخت به کار گرفته شده است. محبوبیت لوازم خانگی بوش از جمله یخچال این برند در سطح جهانی زبانزد می باشد. البته قیمت این برند نسبت به رقبای خود بالاتر می باشد و برای خرید یخچال بوش بایستی مبلغ بالاتری را هزینه کرد. پس اگر خریدار از لحاظ بودجه دارای محدودیت نمی باشد با انتخاب یک یخچال از برند بوش، می تواند خریدی مطمئن و استثنایی داشته باشد. از محصولات برتر بوش در داخل بازار کشورمان می توان به یخچال ساید بای ساید بوش KAD80A404 اشاره نمود.

انواع برند های یخچال خارجی

یخچال ساید بای ساید بوش KAD80A404 (انواع برند های یخچال خارجی)

دیپوینت برندی با طراحی زیبا و متریال با کیفیت

یخچال دیپوینت یکی از برندهای داخلی می باشد که از لحاظ فنی بسیار قوی است. قطعات و متریال استفاده شده در یخچال های دیپوینت کیفیت بسیار بالایی دارند. از مهمترین فاکتورهای برند دیپوینت طراحی و ظاهر بسیار زیبای این یخچال ها می باشد. در واقع در یخچال های دیپوینت علاوه بر طراحی منحصر به فرد، تکنولوژی روز دنیا را نیز به عینه مشاهده می کنیم. یخچال فریزرهای دوقلوی دیپوینت از محبوب ترین و پر فروش ترین مدل های این برند معتبر ایرانی محسوب می شود.

اسنوا محبوب و آینده نگر

اسنوا یکی از برندهای فوق العاده تولید یخچال در کشور می باشد، به طوری که اعتماد همگان را جلب کرده است. پس از کوچ ال جی و سامسونگ از بازار ایران، شرکت اسنوا قدرت زیادی پیدا کرده است. اسنوا متعلق به انتخاب سرویس می باشد که یکی از وارد کنندگان لوازم خانگی در کشور می باشد. یخچال فریزرهای اسنوا دارای قطعاتی ترکیبی متعلق به کشورهای چین، کره و ایران می باشد. انتخاب سرویس یک شرکت بسیار قدرتمند با یک پیشینه محکم است. این شرکت با کادر پاسخگویی عالی به صورت شبانه روزی به مشتریان خود خدمت رسانی می کند. این شرکت توانسته درصد خوبی از بازار ایران را در اختیار خود قرار دهد. از بهترین یخچال های این شرکت می توان به اسنوا سری گالری اشاره نمود که از مقبولیت بالایی در بین مشتریان برخوردار است.

دوو قابل رقابت با برندهای معتبر جهانی

برند دوو نیز مانند اسنوا در اصفهان تولید می گردد و خدمات این برند نیز مانند اسنوا توسط انتخاب سرویس انجام می شود. یک شرکت در چین تحت لیسانس دوو کره جنوبی، قطعات را برای دوو در ایران ارسال می کند که این قطعات بر روی محصولات دوو و اسنوا مونتاژ می شوند. تمامی قطعات در محصولات دوو به صورت وارداتی می باشد ولی در اسنوا بخشی از قطعات در داخل کشور تولید می شود. به صورت کلی یخچال های دوو و اسنوا را می توان هم رده همدیگر دانست. یخچال فریزر ساید بای ساید دوو سری پرایم به عنوان یکی از بهترین محصولات این برند می باشد. با خرید چنین یخچالی لذت برخورداری از یک محصول با کیفیت قابل رقابت با برندهای خارجی را می توان به خوبی احساس کرد.

برچسب‌ها :
امتیاز شما :
0
سجاد خیابانی

سجاد خیابانی

ارسال نظر برای مقاله

نظر کاربران

متاسفانه تاکنون هیچ نظری برای این مقاله ثبت نشده است.