شیائومی

مچ بند هوشمند بخشی دیگر از برنامه سلامتی و تندرستی شیائومی می باشد که می تواند شما را برای داشتن یک زندگی سالم کمک کنند. تمامی محصولات شیائومی در این بخش نیز از کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب برخوردار می باشند. 
از ویژگیهای کلیدی انواع مچ بند هوشمند شیائومی باید به موارد زیر پرداخت:
• مانیتور تناسب اندام و ردیاب خواب
• زنگ هوشمند چرخه خواب
• پشتیبانی از اندروید
• عمرباتری 30 روزه
• مقاوم در برابر آب (IP67)
• هشدار ارتعاش
چرا مچ بندهای شیائومی؟
۱. قیمت مناسب
جالب است بدانید که سود سالانه ی محصولات این شرکت تنها ۵٪ است. این بدین معناست که شیائومی محصولات بسیار با کیفیت اما مقرون بهصرفه تولید میکند. همین امر سبب شده تا بین دیگر رقیبان بتواند توجه مشتریان را به خود جلب کند. پس در هنگام خرید گجتهای شیائومی خیالتان راحت باشد که بهترین محصول با پایینترین قیمت را خریدهاید.
۲. طراحی خیره کننده
علاوهبر این مچ بندهای شیائومی طراحی بسیار شیک و زیبایی دارند که میتوانند مورد پسند هر نوع سلیقهای باشند. پس نتیجه میگیریم که این محصولات نه تنها برای استفادهی شخصی خودتان بلکه برای هدیه دادن نیز بسیار مناسب هستند.
۳. مقاومت در برابر آب
اکثر مچ بندهای شیائومی ضد آب بوده بهطوری که میتوانید هنگام شنا نیز از آن استفاده کنید. این موضوع برای شناگران اهمیت بالایی دارد. بهعلاوه دیگر نیازی نیست که در زیر باران از مچ بند خود محافظت کنید و میتوانید با خیال راحت اجازه دهید تا مچ بندتان بدون هیچ آسیبی خیس شود.
۴. کارکرد طولانی
مچ بندهای شیائومی از آن دسته مچ بندهایی نیستند که کمتر از یک سال خراب شوند و کارایی خود را از دست بدهند. این مچ بندها معمولا تا سالها برای شما کار خواهند کرد بدون این که ذرهای از کیفیت آنها کم بشود.
شما همچنین میتواند با تعویض بند این مچ بندها گجت خود حسابی تغییر دهید به طوری که انگار یک مچ بند نو خریداری کردهاید. این موضوع کار شما را در خرید مچ بند راحت کرده و با خیال راحت میتوانید با یکبار پرداخت هزینه تا سالها از مچ بند بینیاز باشید.
نکات مهم در خرید مچ بند هوشمند شیائومی
۱. توقعات خود را از گجت مشخص کنید
اگر میخواهید مچ بند مناسبی خریداری کنید بهتر است اول مشخص کنید که چه توقعاتی از آن دارید و چیزی بخرید که به دردتان بخورد. نیازی نیست برای آپشنهایی که به درد شما نمیخورند هزینه کنید. پس در نتیجه اول توقعات خود را مشخص کنید و در نظر داشته باشید که چه آپشنی برای شما از همه بیشتر مورد نیاز است.
سپس یک مچ بند مناسب که آن آپشنها را دارا است انتخاب کنید و دستبندی نخرید که حتی یکی از آپشنهای آن هم به کار شما نمیآید و قیمت بسیار بالایی هم دارد.
۲. به وزن مچ بند دقت کنید
خرید یک دستبند سنگین بزرگ اغلب کار عاقلانهای نیست؛ زیرا به سرعت دست شما را خسته میکند و باعث ایجاد درد در ناحیه دست میشود. بهعلاوه دستبند سنگین هنگام ورزش میتواند واقعا برای شما ایجاد مزاحمت کند.
پس حتما هنگام خرید به وزن مچ بند هوشمند دقت کنید.
۳. آیا قابلیت ضد آب بودن دارد؟
وقتی میخواهید یک دستبند هوشمند بخرید به احتمال زیاد مهمترین کاری که با آن انجام میدهید انجام فعالیتهای ورزشی خواهد بود. پس اگر میخواید هنگام شنا از دستبند خود استفاده کنید و یا در زیر باران با خیال راحت قدم بزنید یا بدوید بهتر است که به فکر یک دستبند ضد آب باشید. دستبندهای ضد آب مزایای بسیار دیگری هم دارند که فقط هنگام استفاده متوجه آنها خواهید شد.
چند سوال متداول در مورد استفاده و خرید مچ بند شیائومی
مهمترین ویژگی دستبندهای شیائومی کداماند؟
مهمترین ویژگیهای دستبندهای شیائومی قیمت مناسب، کیفیت بالا و طراحی منحصر بهفرد آن است. 
قابلیت raise the wrist در دستبندهای شیائومی به چه دردی میخورد؟
این قابلیت به شما کمک میکند که تنها با بالا بردن دست خود و بدون لمس صفحهی نمایش پیامهای روی صفحه را مشاهده کنید. در برخی از مدلهای شیائومی میتوانید این قابلیت را هر زمانی که بخواهید غیرفعال کنید. 
آیا میتوان نوتیفیکیشنهای پیامرسانهایی مانند واتسآپ را روی صفحهی نمایش دستبند شیائومی مشاهده کرد؟
بله. در برخی از مدلهای شیائومی میتوانید پیامها را به طور کامل روی صفحهی نمایش ببینید. به طور مثال بر روی دستبندهای Mi3 انجام این کار امکانپذیر است. 

ارتباط با کارشناسان 10 کالا

سبد خرید شما

مشاهده صورت حساب
متن پیام خطا
متن پیام موفقیت