سامسونگ

شرکت سامسونگ یکی از برندهای مطرح تولیدکننده لوازم دیجیتالی بوده که در این جا باید به مچ بند هوشمند سامسونگ نیز اشاره کرد. در دهه جاری بود که شاهد عرضه چندین مدل مچ بند توسط این برند کرهای بودیم. برندی که توانسته با عرضه مدلهای متنوع نظر طرفداران را به شدت جلب کند. حالا که اسمارت فونها همه زندگی ما را اشغال کردهاند نوبت به گجتهای پوشیدنی هوشمند رسیده. وسیلههایی که با اتصال به موبایلها میخواهند زندگیمان را هوشمند تر کنند. ساعتها و مچبندهای هوشمند از جمله همین گجتها هستند. 
توانایی اندازهگیری شاخصهای مختلف سلامت جسمی مهمترین مورد در انتخاب یک مچبند هوشمند است. در کنار این، اتصال به گوشی هوشمند و نرم افزار مدیریت خوب و عمر باتری از جمله موارد مهم دیگر است. طراحی، راحتی در استفاده، سبکی، امکان نشان دادن نوتیفیکیشنها و ضد آب بودن هم از جمله مشخصههای مهم در انتخاب یک مچبند هوشمند است.
بهترین مچ بندهای هوشمند سامسونگ
مچ بند هوشمند سامسونگ در مدلهای مختلفی معرفی و عرضه شد. سامسونگ از سال نیمه دهه قبل شروع به عرضه مچ بندهای هوشمندی کرده که به عنوان سری Gear Fit شناخته میشوند. از آن زمان تاکنون ما شاهد معرفی و عرضه مدلهایی نظیر Gear Fit، Gear Fit2، Gear Fit2 Pro، galaxy Fit e و galaxy Fit بودیم که هر یک دارای طراحی یک دستبند هوشمند سلامتی بوده و هر سال سامسونگ ویژگی ظاهری یا سخت افزاری جدیدی به این سری افزوده است.
ساعت هوشمند سامسونگ
ساعت هوشمند سامسونگ دارای طراحی بسیار زیبا همراه با ویژگیهای جدیدی مانند سیستم تشخیص سقوط است که میتواند برای هر کاربری قابل استفاده باشد. این شرکت از سال ۲۰۱۳ به بازار ساعتهای هوشمند وارد شده است و سال به سال، قدرتمندتر میشود. با خرید ساعت هوشمند سامسونگ میتوانید یکی از محصولات قدرتمند بازار را در اختیار گرفته و از قابلیتهای تحسین برانگیز آن استفاده کنید. جای تعجبی هم ندارد که سامسونگ سریهای جدیدی را از محصولات خود معرفی کرده و سعی میکند که رقابت بیشتری با اپل واچ داشته باشد.
سامسونگ پیشرو در طراحی و تولید ساعت هوشمند
سامسونگ تا به حال سه سری ساعت هوشمند را با نامههای سری گیر(gear)، سری گلکسی واچ و سری گلکسی واچ اکتیو را وارد بازار کرده است. موفقیت ساعت هوشمند سامسونگ از سری اول بر مشتریان و متخصصان بازار محصولات دیجیتال آشکار شد و سامسونگ نیز این موضوع را در تولید سری دوم و سوم ساعتهای هوشمند خود بیشتر از قبل نشان داد. 
گلکسی واچ ۳ را میتوانیم بهترین محصول این کمپانی در حال حاضر بدانیم و با داشتن امکانات منحصربهفرد، حتی میتواند با اپل واچ ۶ هم رقابت داشته باشد. این ساعت هوشمند، برای استفاده رسمی و روزمره مدنظر قرار گرفته است و برای آقایان و خانمها مناسب خواهد بود. ساعت از شیشه مقاوم به ضربه استفاده میکند و بدنه آن نیز از فلز ساخته شده است.
شما به راحتی میتوانید از آن در زیر آب هم استفاده کرده و صفحه نمایش همیشه روشن و لمسی آن نیز مثل همیشه میتواند شما را راضی کند. ساعت هوشمند گلکسی واچ ۳ به سیستمهای ارتباطی خوبی هم مجهز شده است و میتوانید از حسگر نور محیط و GPS همراه با آن استفاده کنید. ظرفیت باتری آن ۳۵۰ میلی آمپر ساعت است و میتوانید با تمام گوشیهای هوشمند اندروید از آن استفاده کنید.
فهرست راهنمای خرید بهترین ساعت هوشمند سامسونگ
بهترین ساعت هوشمند سامسونگ از هر نظر: گلکسی واچ 3
بهترین ساعت سامسونگ از نظر ورزشی: گلکسی واچ اکتیو 2
بهترین ساعت هوشمند سامسونگ از نظر قیمت: Samsung Gear Sport
بهترین ساعت هوشمند سامسونگ از نظر باتری: گلکسی فیت 2
بهترین مچ بند تناسب اندام:  Samsung Galaxy Fit
بهترین ساعت سامسونگ کلاسیک: ساعت هوشمند  Gear S3 Classic 
بهترین ساعت سامسونگ مردانه:  Samsung Galaxy Watch 46mm
بهترین ساعت سامسونگ تناسب اندام با قیمت مناسب:  Samsung Galaxy Watch Active
ساعتهای هوشمند جزو پرطرفدارترین گجتهای پوشیدنی هستند که همواره مورد استفاده بسیاری از علاقهمندان به محصولات تکنولوژی و دیجیتال بوده است. تقریبا یک دهه از حضور اولین مدلهای ساعت هوشمند در بازار جهانی کالاهای دیجیتال میگذرد و در این دوران شرکتهای مختلفی اقدام به طراحی و تولید این گجت خاص کردهاند. شرکت سامسونگ نیز با اتکا به موفقیت خود در فروش گوشیهای هوشمند اندرویدی، خط تولید ساعتهای هوشمند هماهنگ با این نوع سیستم عامل را راهاندازی کرده تا امکان بهرهمندی کاربران موبایلهای خود را به این گجت جدید ایجاد کند.

ارتباط با کارشناسان 10 کالا

سبد خرید شما

مشاهده صورت حساب
متن پیام خطا
متن پیام موفقیت