کارتخوان سیار

خرید نقد و اقساطی دستگاه پوز یا کارتخوان(pos)

دستگاه پوز ( کارتخوان) در مجموعه سخت‌افزارهای بانکی و سیستم‌های پرداخت، پایانه‌های فروش یا کارتخوان (POS) دستگاهی است، که از طریق ارتباط تلفنی یا شبکه‌ای، به سیستم بانکی امکان انتقال خودکار مبلغ خرید، از حساب فروشنده را فراهم می‌سازد. دستگاه‌های پایانه فروش علاوه بر امکان پرداخت، دارای عملکردهای مختلفی از جمله اعلام موجودی، دریافت صورتحساب، امکان انصراف از خرید و گزارش روزانه است، که صاحبان آن را از مزایای شعبه کوچک بانکی، برخوردار می‌کند.

دستگاه پوز های موجود شده در سایت از برند های خوب و مطمئن مثل  دستگاه کارتخوان پکس ، دستگاه  کارتخوان وریفون و...که همگی از سرعت تراکنش بالا ،شارژدهی مناسب و گارانتی و خدمات پس از فروش برخوردار هستند.شما میتوانید پس از خرید دستگاه  کارتخوان مدارک مورد نیاز از جمله ، شماره حساب و مدارک شناسایی و...را برای ما ارسال کنید تا  کارهای لازم برای فعال سازی کارتخوان صورت بگیرد این فرآیند در حدود یک هفته زمان بر است.

فروشگاه 10کالا اقدام به فروش دستگاه کارتخوان به صورت نقد و اقساط نموده است و شما عزیزان میتوانید برای خرید قسطی کارتخوان ،فرم خرید قسطی موجود در سایت را پرکنید.

ارتباط با کارشناسان 10 کالا

سبد خرید شما

مشاهده صورت حساب
متن پیام خطا
متن پیام موفقیت