لوازم جانبی

لوازم جانبی گوشی همواره جزو ابزار ها و لوازمی هستند که هر فردی در طول روز از آن ها به طور مکرر استفاده می کند. به طور کلی هدف از خرید لوازم جانبی برای گوشی های موبایل، ایجاد قابلیت های جدید و همچنین استفاده بیشتر از امکانات تعبیه شده در موبایل می باشد. امروزه انواع بسیار زیادی از لوازم جانبی برای گوشی های همراه در بازار وجود دارد که برخی از آن ها دارای کاربرد های خاص و برخی دیگر صرفا جهت شخصی سازی ظاهر گوشی و ایجاد زیبایی در آن استفاده می شود.


خرید لوازم جانبی گوشی 


لوازم های بسیار متنوعی برای انواع گوشی های همراه در بازار وجود دارند، یکی از نکات بسیار مهم در حین خرید لوازم جانبی گوشی همراه این است که مطمئن شوید ابزار مورد نظر شما با گوشی شما سازگار است و تلفن شما از آن پشتیبانی می کند. لذا بهتر است قبل از خرید قسطی لوازم جانبی از سایت حتما در رابطه با آن تحقیق کنید.
به طور کلی لوازم های جانبی به دو دسته کلی تقسیم می شوند که برخی از آن ها کاربردی بوده و برای ایجاد راحتی و استفاده بیشتر از گوشی مورد استفاده قرار می گیرد و برخی دیگر صرفا جهت زیبایی و ایجاد ظاهر بهتر استفاده می شوند.
به عنوان مثال موارد ذکر شده جزو لوازم های کاربردی محسوب می شوند، پایه های نگهدارنده گوشی های تلفن، هدفون و هندزفری، محافظ لنز دوربین گوشی، کابل های تبدیل درگاه، مبدل یا آداپتور جریان برق، پاور بانک ها، هارد، فلش و مموری کارت ها و شارژ های بی سیم ....
معمولا این دسته از لوازم جانبی گوشی برای اکثر افراد بسیار پرکاربرد و پر استفاده می باشند و به طور مکرر در روزمرگی مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال پاور بانک یکی از لوازم های جانبی بسیار محبوب است. افرادی که در طول روز از گوشی خود برای مدت زیادی استفاده می کنند و همواره مشکل خالی شدن باتری موبایل را دارند، می توانند از پاور بانک به منظور شارژ کردن باتری موبایل خود در طول روز استفاده کنند.
کابل شارژ و کابل های تبدیل نیز جزو لوازم پرفروش محسوب می شوند. معمولا کابل های تبدیل پس از مدتی استفاده به دلیل کشیده شدن یا تاخوردگی دچار قطعی می شوند. قطعا بدون کابل ها، کاربرها برای استفاده از گوشی خود به مشکلات زیادی بر می خورند.
دسته دیگر لوازم جانبی گوشی که برای زیبایی و شخصی سازی تلفن همراه استفاده می شود شامل کاور های محافظ، انواع گلس ها، کیف های نگهدارنده گوشی و تبلت و ... می باشد. امروزه اکثر افراد به ظاهر گوشی های خود اهمیت زیادی می دهند به همین دلیل مدل های زیادی از این دسته لوازم ها در بازار به چشم می خورد.
سایت 10kala در زمینه فروش آنلاین لوازم جانبی موبایل فعالیت می کند. شما می توانید با جست و جوی لوازم مورد نظرتان، مدل های متنوعی از آن را با قیمت های متفاوت مشاهده کنید. جالب است بدانید که شما می توانید خرید اقساطی لوازم جانبی گوشی را انجام دهید. سایت 10kala خدمات زیادی در رابطه با خرید به صورت اقساطی به مشتریان خود ارائه می دهد.

 

ارتباط با کارشناسان 10 کالا

سبد خرید شما

مشاهده صورت حساب
متن پیام خطا
متن پیام موفقیت