همکاری با ما

فروشگاه اقساطی 10کالا با 10 سال سابقه فعالیت در حوزه آی تی و واردات کالای دیجیتال از سال 1394 اقدام به راه اندازی فروشگاه اقساطی 10 کالا نموده است.
.با توجه به شرایط حاکم در جامعه و کاهش قدرت خرید، فروشگاه 10 کالا اقدام به اجرای برنامه هایی در جهت کمک به حفظ قدرت خرید مردم نموده است

تجربه چهار سال عرضه کالای اقساطی، این شرکت را بر آن داشته است که قرارداد همکاری با شرکت ها و موسسات و باشگاههای مشتریان منعقد نماید. زیرا با عقد قرارداد و معرفی متقاضیان، فروشگاه شرایط بهتری را برای متقاضی فراهم می آورد، فرآیندهای استعلام اعتبار متقاضیان ساده تر انجام میشود و فرآیند خرید، برای متقاضیان (کارکنان آن شرکت محترم) مقبول تر خواهد بود. شرکتهای مختلفی از جمله شرکت های تابعه بانک اقتصاد نوین، بانک ایران زمین، شرکت سایپا یدک، سازمان جنگلها و مراتع، پترو نیرو صبا، اسنپ، فارغ التحصیلان دانشکده فنی دانشگاه تهران، شرکت مهندسی ناموران و ... از نمونه های موفق این قرارداد و مشتریان ما هستند و امیدواریم بتوانیم شما را در لیست مشتریان رضایتمند خود داشته باشیم.   کارکنان آن شرکت محترم، با ارائه ی معرفی نامه، می توانند از خدمات خرید اقساطی استفاده نمایند.

 

پیشنهاد ویـژه ما برای آن شرکت، امکان افزایش تعداد اقساط پرداختی، کاهش سود‌‌مشارکت و همچنین کاهش مبلغ پیش پرداخت است.

 

باعت خوشحالی خواهد بود جهت انجام مذاکرات بیشتر در خدمت شما باشیم و بتوانیم با هدف ارائه کیفیت خدمات مرتبط با حوزه منابع انسانی، در کنار مسئولین آن شرکت گام برداریم.

.در صورت تمایل به همکاری و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02122859050 تماس حاصل فرمایید

 

 

ارتباط با کارشناسان 10 کالا

سبد خرید شما

مشاهده صورت حساب
متن پیام خطا
متن پیام موفقیت